Zabieg Geneo Kraków

geneologo 1200x566 300x142 Geneo Krakow

Geneo to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

MicroBubble Technology zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

 1. Naturalne, głębokie dotlenienie skóry
 2. Złuszczanie zrogowaciałej warstwy skóry
 3. Wchłanianie składników rewitalizujących skórę

Inspiracją do stworzenia geneO™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Symulując takie działanie, zabieg geneO™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie, geneO™ złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

geneo1 400x266 300x200 Geneo Krakow

Połączenie kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiednio dobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra.
W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają Mikro pęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

geneo4 400x266 300x200 Geneo Krakow

Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację

geneo3 400x266 300x200 Geneo Krakow

Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azaleinowy i kojowy oraz retinol.

Korzyści metody 3w1

 • Naturalne dotlenienie skóry
 • Maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w formułach pielęgnacyjnych. Odpowiedni dla każdego typu, karnacji skóry i wszystkich obszarów twarzy.
 • Natychmiast po zabiegu można wrócić do codziennych czynności
 • Doskonałe efekty potwierdzone klinicznie
 • Krótki czas trwania zabiegu

W zależności od pożadanych efektów i potrzeb skóry zabieg geneO™ występuje w dwóch opcjach:

1. NeoRevive– odmłodzenie, ujędrnienie, poprawa gęstości skóry skóry, redukcja zmarszczek

2. NeoBright– rozjaśnienie, nawilżenie, odżywienie skóry, dotlenienie, wyrównanie kolorytu, poprawa gęstości.

Przeciwwskazania:

 • nowotwór
 • wszystkie zmiany aktywne na obszarze zabiegowym takie jak egzema, wysypka, obrzęk mocno opalona lub uszkodzona skóra, aktywny trądzik, trądzik rózowaty, zapalenie skóry, łuszczyca,aktywna opryszczka
 • zaburzenia naczyniowe, takie jak: teleangiektazje
 • przerwanie ciągłości skóry

Geneo Babski Serwis Modlniczka ul.Słowiańska 21